O nas

Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest zgrany zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści

W czasach, kiedy konkurencja stale depcze nam po piętach, musimy wyróżnić się czymś szczególnym. Chętnie Ci w tym pomożemy! Nasz zgrany i wykwalifikowany zespół każdego dnia pracuje nad tym, by pomóc naszym klientom  w rozwoju ich biznesów i zwiększeniu widoczności zarówno online jak i offline. Szanujemy twój czas i rozumiemy jak ciężko czasem znaleźć chwilę, by porozmawiać z usługodawcą. Właśnie dlatego jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na maila codziennie, 7 dni w tygodniu. Pracujemy nawet w dni świąteczne! To jeszcze nie wszystko. Chcąc uprościć maksymalnie proces wyceny, wprowadziliśmy aplikację, dzięki której wstępne koszty projektu otrzymasz w ciągu zaledwie 3 minut.

Daj się znaleźć!

 

Być może masz już swoją stronę internetową, ale poza Tobą i Twoimi pracownikami niewiele osób wie o jej istnieniu. Nie licz na to, że ktoś odnajdzie ją w czeluściach internetu, jeśli sam jej stamtąd nie wygrzebiesz. Jak to zrobić? Zadbaj o lepszą widoczność w Google, najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Zastanawiasz się czy warto? Być może wystarczy wstawić swój banner na jakiś popularny portal, lub założyć bezpłatny profil firmowy na Facebooku? Niestety, zwykle to nie wystarczy. Choć takie formy promocji są niewątpliwie pomocne, nie wystarczą do pokonania konkurencji zajmującej pierwsze miejsca na liście wyników wyszukiwania w Google. Dlaczego? Google jest królem internetu (wg danych Gemius z  kwietnia 2016 r. jest to strona internetowa najczęściej odwiedzana przez Polaków) i obecność w Top10 wyników wyszukiwania jest gwarancją zwiększenia ruchu na Twojej stronie firmowej. Dalsze miejsca na liście niestety nie mają już takiego efektu. Niewielu internautów odwiedza drugą stronę wyników wyszukiwania, więc nie łudźmy się, że będąc poza Top10 uda nam się rozreklamować swoje usługi. Nie należy więc bagatelizować roli tej wyszukiwarki w promocji naszej firmy.

Strony internetowe

 

Przygotowane przez nas strony www są funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie i dopasowane do wyświetlania zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Nasze strony są oparte o system CMS, dzięki któremu łatwo i szybko wprowadzisz aktualizację treści bez potrzeby szukania pomocy programisty.

 

Sklepy internetowe

 

Handel w internecie kwitnie. Jak grzyby po deszczu powstają nowe sklepy internetowe. Chcąc dotrzeć do klienta nie wystarczy już oferowanie dobrego towaru. Ważny jest atrakcyjny wygląd sklepu, wygodna nawigacja i bezproblemowy system składania zamówień. Stworzymy dla Ciebie sklep łatwy w obsłudze i przyjazny dla klientów.

 

Aplikacje mobilne

 

Coraz więcej ludzi nie rozstaje się ani na chwilę ze smartfonem. Wykorzystaj tę szansę, by dotrzeć do swoich klientów szybciej niż kiedykolwiek! Stworzymy dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której jeszcze bardziej zbliżysz się do zainteresowanych twoją firmą.

 

 

Logo

 

Stworzymy dla Ciebie logo, które twoi klienci zapamiętają i szybko skojarzą z profilem działalności i wizerunkiem firmy.

 

Wizytówki

 

Przygotujemy dla Ciebie wizytówki, które zachęcają do kontaktu i podkreślają unikalny charakter marki.

 

Inne drukowane materiały promocyjne

 

Opracujemy ulotki, foldery, katalogi i gazetki prezentujące w atrakcyjny sposób ofertę twojej firmy. Zamówisz u nas także kalendarze, teczki, informatory, banery i plakaty. Wszystko to wykonane przy zastosowaniu kolorystyki i typografii właściwej dla twojej marki.

 

Copywriting

 

Nasze teksty tworzą profesjonaliści, znający się zarówno na pisaniu tekstów, jak również na psychologii dzięki czemu trafiają w samo sedno oczekiwań Twoich klientów. Dodatkowo gwarancją naszych usług są bardzo niskie ceny już od 15 zł netto za 1000 znaków.

 

Pozycjonowanie

 

Pozycjonowanie stron to bardzo złożony i pracochłonny proces wymagający ogromnej wiedzy. Dzięki nam osiągniesz wysokie pozycje w internecie bez konieczności poznawania wszystkich technik pozycjonowania, wszystkie działania zrobimy za Ciebie. Dodatkowo poprowadzimy dla Ciebie kampanie AdWords oraz kampanie w popularnych social mediach.

 

Hosting

 

Posiadamy bardzo korzystną ofertę hostingową, dzięki której domenę *.pl oraz serwer o powierzchni 5GB z nielimitowanym transferem oraz nieograniczoną ilością baz danych otrzymasz już za 48 zł za pierwszy rok. Korzystając z innych naszych usług polegających na stworzeniu strony internetowej lub sklepu dodatkowo skonfigurujemy pocztę z adresem zbudowanym na podstawie adresu Twojej strony np. kontakt@twojadomena.pl GRATIS

 

Usługi doradcze w zakresie reklamy

 

Prowadzimy dodatkowo usługi doradcze z zakresu IT. Usługa ta jest bezpłatna przy korzystaniu conajmniej jednej z naszych usług i obejmuje zagadnienia:

  • reklama w internecie (strony www, sklepy internetowe, reklama w social mediach)
  • reklama w formie drukowanej (dobór odpowiedniej formy reklamy w zależności od branży i zasięgu działania)
  • określanie pozycji w internecie (SEO, kampanie AdWords)
  • dobór odpowiedniego serwera

 

 

Nasi klienci