Strony i sklepy internetowe

Reklama w internecie – nowy wymiar promocji

 

„Jeśli nie ma cię w internecie, nie istniejesz!”. Ile razy słyszeliśmy to hasło i pogardliwie wzruszaliśmy ramionami? - Przecież prowadzę lokalną firmę, wszyscy w okolicy mnie znają, po co mi internet – myślą lokalni przedsiębiorcy i nie zaprzątają sobie głowy „dziwnymi” hasłami. Otrzeźwienie przychodzi dopiero później. Kiedy zauważamy, że wśród przychodzących klientów ciężko dostrzec jakąś nową twarz, a konkurencja rozwija się w błyskawicznym tempie. Nie popełniaj tego błędu! Pokaż swoją firmę w internecie już teraz, zanim konkurencja sprzątnie Ci klientów sprzed nosa!

Strony internetowe

Przygotowane przez nas strony www są funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie i dopasowane do wyświetlania zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Nasze strony są oparte o system CMS, dzięki któremu łatwo i szybko wprowadzisz aktualizację treści bez potrzeby szukania pomocy programisty.

Sklepy internetowe

 

Handel w internecie kwitnie. Jak grzyby po deszczu powstają nowe sklepy internetowe. Chcąc dotrzeć do klienta nie wystarczy już oferowanie dobrego towaru. Ważny jest atrakcyjny wygląd sklepu, wygodna nawigacja i bezproblemowy system składania zamówień. Stworzymy dla Ciebie sklep łatwy w obsłudze i przyjazny dla klientów.

 

Aplikacje mobilne

 

Coraz więcej ludzi nie rozstaje się ani na chwilę ze smartfonem. Wykorzystaj tę szansę, by dotrzeć do swoich klientów szybciej niż kiedykolwiek! Stworzymy dla Ciebie aplikację mobilną, dzięki której jeszcze bardziej zbliżysz się do zainteresowanych twoją firmą.